درباره ما

شرکت آرد سباء

این واحد تولیدی در سال 1374 در قالب بخش تعاونی در زمینی به مساحت 10000 متر مربع در کلیومتر 10 جاده اسلام آباد غرب – کرند با هدف تولید و بسته بندی انواع آرد گندم مورد نیاز استان تاسیس گردید.

تغییر ساختار مدیریتی از بخش تعاونی به بخش خصوصی در سال 1379, با تفکر و تمرکز مالک و مدیریت جدید جناب آقای اصغر علیشاهیها بر پیشرفت در جهت بهینه سازی فرآیندهای تولید, بروز آوری ماشین آلات , افزایش کیفیت و تنوع محصولات, این واحد را بعنوان یکی از واحدهای نمونه تولید انواع آرد گندم در سطح استان و کشور ارتقاء داد.

در سال 1381 اولین سیلوهای فلزی و در سال 1394 با توجه به افزایش ظرفیت، اولین سیلوهای بتونی در صنعت آرد استان، جهت حفظ کیفیت مواد اولیه به بهره برداری رسید.

در سال 1396 ساختمان و فضای تولید به جهت افزایش ایمنی و بهداشت، بهینه سازی گردید.

همچنین در سال 1397، خطوط تولید، ماشین آلات و تجهیزات به جهت نیاز به تولید محصولات باکیفیت، مرغوب و بهداشتی با ماشین آلات بولر BUHLER بهترین برند ماشین آلات صنعت آرد بروزآوری گردید.

در حال حاضر شرکت آرد سباء به عنوان یکی از ممتازترین واحدهای کشور در زمینه تولید انواع آرد گندم برای صنایع و مصارف نانوایی در مساحتی بالغ بر 22500 متر مربع و با نام تجاری شرکت تعاونی 399 و ظرفیت روزانه 250 تن انواع آرد، در حال فعالیت می باشد.